vesti24.mk

Tag : Џанлуиџи Буфон

Uncategorized СПОРТ

Буфон го расплака светот: Касилјас со емотивна порака (фото)

admin
Џанлуиџи Буфон со многу емоции и растреперен глас го даде своето последно интервју како член на италијанската фудбалска репрезентација, а за негова несреќа, судбината посака...