vesti24.mk

Tag : Џанлука Вакија

ЗАБАВА

Италијанскиот милионер ги шокираше сите со тоа што го облече на себе

admin
Необичниот стајлинг на Џанлука Вакија привлече внимание на социјалните мрежи.Тој речиси секојдневно е во центарот на вниманието, а овој пат италијанскиот милионер на Инстаграм објави...