vesti24.mk

Tag : Џастин Бибер

ЖИВОТ

Џастин Бибер “скршен” поради болеста на Селена Гомез

Ferad Aruc
Селена Гомез беше хоспитализирана после емотивниот слом кој го доживеа пред неколку денови. Пејачката заврши во писхијатриска болница каде е сместена против своја волја како...
ЗАБАВА

Селена Гомез стана русокоса

admin
Вчеравечер во „Микрософт“ театарот во Лос Анџелес се одржа доделувањето на Американските музички награди. Најголемо внимание на црвениот килим предизвика Селена Гомез, која се појави...