vesti24.mk

Tag : Џастин Ервин

ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Плус сајз моделот на мета на критики поради деколтето

Ferad Aruc
Плус сајз манекенката Ешли Греам речиси што и да објави на социјалните мрежи, предизвикува реакции од јавноста. Американката неодамна се пофалила со фотографиите од снимањето...
Uncategorized

Нејзините облини “убиваат”: Манекенката со својот изглед повторно ги предизвика фоторепортерите

Ferad Aruc
Таа е една и единствена, а кога станува збор за истакнување на облини се знае дека се зборува за Ешли Грахам. Плус сајз моделот се...
Uncategorized ЗАБАВА

Глетка која никој нема да ја заборави, Ешли Грахам покажа како ја поддржува сопругот

Ferad Aruc
За овој пар нема кој не знае дека тие се “чувале” до првата брачна ноќ, а откако стапија во брак нивните фотографии зрачат со сексапил,...