vesti24.mk

Tag : Џастин Тимберлејк

ЗАБАВА

Тие повторно го освоија црвениот тепих: Дали ова е најубавиот холивудски пар?

Ferad Aruc
Музичко-актерскиот пар кој го сочинуваат актерката Џесика Бил и пејачот Џастин Тимберлејк секогаш привлекува големо внимание на црвениот тепих, а тоа не било поинаку ниту...
ЗАБАВА

Направи вистинско шоу: Тијана како Џастин Тимберлејк во ТЛЗП!

admin
Тијана Дапчевиќ во најновата емисија на „Твоето лице звучи познато“ се појави како Џастин Тимберлејк. Со песната „Can’t Stop the Feeling“, Тијана растури на сцената...