vesti24.mk

Tag : џевдет харједини

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Хајредини: Раководството на ДУИ бара гаранција од Заев никогаш да не одговораат за сторените криминали

admin
Поранешниот министер за финансии,  Џевдет Хајредини, во емисјата „24 анализа“ истакна дека раководството на ДУИ бара гаранција од Зоран Заев, никогаш да не одговораат за...