vesti24.mk

Tag : Џеки Чен

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Ќерката на Џеки Чен живее како бездомник

Ivana
Деветнаесетгодишната Ета Чок Лам и нејзината девојка, канадската инфлуенсерка Енди Отом живеат како бездомнички поради хомофобните родители кои не дозволуваат да бидат тие две заедмо....
ЖИВОТ

Се зборува дека е во тешка состојба – актерот Џеки Чен не личи на себе

admin
Можеби затоа што на нашите телевизии често гледаме репризи од неговите хит-филмови, па ова издание на Џеки Чен е баш изненадувачко. Актерот, кој неодамна влезе...