vesti24.mk

Tag : Џекпот

ЗАБАВА

Урнебесна реакција: Старица освои цело богатство на игри на среќа, но ги “обвини“ внуците (ВИДЕО)

admin
Старицата (90) од Аргентина освои џекпот од 172 милиони долари во игра на среќа, а нејзиното семејство го забележа моментот кога и рекле дека станала...