vesti24.mk

Tag : Џек Ги Лафонтан

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Демонстрантите ги блокирале улиците, во целиот град демолирани и ограбени продавници поради цената на горивото

admin
Демонстрантите на Хаити ги блокирале улиците, а многу од нив ги оштетиле или ограбиле продавниците кои веќе трети ден се затворени поради протестите организирани поради...