vesti24.mk

Tag : Џелал Бајрами

ВЕСТИ

Али Ахмети и Џелал Бајрами ќе сведочат во „Монструм“

admin
По Зоран Заев и Гордана Јанкулоска, кои како поранешни високи функционери сведочеа во судскиот предмет „Монструм”, денеска на рочиштето за петкратното убиство кај Смилковското Езеро...