vesti24.mk

Tag : џемпер

ЗАБАВА

НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ ОВА: Си купи џемпер и кога прочита што пишува на етикетата – почна да плаче! (ФОТО)

admin
Една жена си купи џемпер и сакаше да го стави во машина за перење. Кога ја погледна етикетата, на неа пишуваше: „Свртете го џемперот наопаку...
ЗАБАВА

Звучи лудо, но корисно е: Ако го ставите вашиот џемпер во замрзнувачот на една ноќ, резултатот ќе ве воодушеви

admin
Сезоната на џемпери е отворена, а сите сме се сретнале со најнезгодниот проблем поврзан со нив – нивното боцкање. Вообичаено ги оставаме во плакарот и...