vesti24.mk

Tag : џем од сливи

ЗАБАВА

Домашен џем од сливи без шеќер: Рецептот на баба кој со генерации се чува

admin
За оваа зима може да подготвите здрав и подеднакво вкусен џем… Стариот рецепт за џем, кој се готви на шпорет ќе го воодушеви вашето семејство....