vesti24.mk

Tag : Џена Качер

ЗАБАВА

Сподели фотографии од плажа, а следбениците порачаа: “Не заслужуваш толку згоден маж”

Ferad Aruc
Таа е феминистка и дефинитвно жена која се бори за прифаќањето на жените од секоја големина, таа е фотографка и блогерка. Поради тоа што има...