vesti24.mk

Tag : џенифер анистон

ЗАБАВА

Се огласи и Анџелина Џоли: “Тие постојано комуницираа”

Ferad Aruc
Анџелина Џоли неодамна ја доби наградата ASC за важен допринос за филмот, филмската индустрија, за разни социјално и друштвенo одговорни теми. Сепак, глумцата не можела,...
ЗАБАВА

Погледнете како изгледа Џенифер Анистон на нејзината матура (ФОТО)

admin
Актерката чија фризура ја копираат жените низ светот немала отсекогаш совршена коса. Навистина е слатка и не го променила многу својот физички изглед за овие...
Uncategorized

Apple плати вртоглави 240 милиони долари за новата серија на Рис Витерспун и Џенифер Анистон

Ferad Aruc
Компанијата Епл за новата ТВ серија во која главните улоги ќе им припаднат на Рис Витерспун и Џенифер Анистон ќе ги чини цело богатство. Имено,...
Uncategorized

Ѕвездите делат необични совети за убавина

admin
Се прашувате како светските ѕвезди ја одржуваат својата убавина? Еве неколку необични совети од нив.  „За мојата кожа да биде што помека и негувана, во...