vesti24.mk

Tag : Џенифер Ешвуд

ЗАБАВА

Медицинско чудо: Родила близнаци од две матки

admin
Британката Џенифер Ешвуд е вистинско медицинско чудо. Се родила со две матки и во двете останала бремена речиси во исто време. Џенифер на 31-годишна возраст...