vesti24.mk

Tag : Џенифер Лопез

ЖИВОТ ЗАБАВА

Милионски прегледи за еден ден: Џеј Ло мами воздишки во новиот спот

Ferad Aruc
Џенифер Лопез објави нов видео спот, а луѓето не можат да поверуваат колку добро изгледа пејачката, иако има речиси 50 години. Во новиот спот за...
ЗАБАВА

Џенифер Лопез се фотографирала скоро гола и луѓето не можат да веруваат што гледаат на оваа фотографија

Ferad Aruc
Пред 18 години Џенифер Лопез го носела сега веќе култниот зелен “Версаче” фустан при доделувањата на “Греми” наградите. А дека Џенифер е неуништлива покажала со...
ЗАБАВА

22-годишниот Мајкл Димески од Сиднеј Австралија, кој по потекло е од Прилеп растура на познатото американско шоу “World of dance” (Светот на танцот)

Ferad Aruc
22-годишниот Мајкл Димески од Сиднеј Австралија, кој по потекло е од Прилеп растура на познатото американско шоу “World of dance” (Светот на танцот), чиј продуцент...
ВЕСТИ ЖИВОТ ЗАБАВА

Џенифер Лопез го прослави роденденот како што ѝ доликува, во минијатурно бикини докажува дека годините се само бројка

Ferad Aruc
Џенифер Лопез го прослави својот 49 роденден забавувајќи се со семејството и пријателите на Бахамите. “Моменталната роденденска ситуација”, напиша под фотографијата од забавата со која...
Uncategorized ЗАБАВА

Џенифер Лопез објавила провокативна фотографија по вежбање, фановите воодушевени

admin
Пејачката и актерка Џенифер Лопез, овие денови има настапи во клубот “Planet Hollywood” во Лас Вегас, поради што напорно вежба за да ги доведе својата...
ЗАБАВА

Телото на Џеј Ло ‘обложено’ со бела тоалета, рецепт за повеќе од 2,4 милиони лајкови

Ferad Aruc
Најновите шоу-биз фотографии за кои наголемо се зборува, пристигнуваат од поп дивата Џенифер Лопез ака Џеј Ло. Таа своите фанови ги почестила со навистина ‘вреден...
ЗАБАВА

Џенифер Лопез во бело мини изгледа помлада

Ferad Aruc
На промоцијата по повод втората сезона од шоуто World of Dance  Џенифер Лопез се појави во многу поинакво, младешко издание. За оваа пригода Џеј Ло...
ЗАБАВА

Се штедело на материјал: Џенифер Лопез го покажа меѓуножјето, а фановите едногласни „премногу е“ (ФОТО)

admin
Славната пејачка веќе со години одлично се справува на музичката сцена, а од ден на ден се повеќе ги фасцинира своите фанови, но овој пат...
ЗАБАВА

Нема гаќички, а градите и испаднаа: Оваа фотографија од Џеј Ло доведе до лудило 57 милиони луѓе!

admin
Кога Џенифер Лопез ќе одлучи да објави добра фотографија, тогаш тоа не минува незабележано. Така на нејзиниот Инстаграм профил ѕвездата се појави разголена со спуштен...