vesti24.mk

Tag : Џенифер Лоренс

ЉУБОВ И СЕКС

Глумицата откри дека не ѝ се допаѓа кога има секс,”Пенисот е опасен!”

Ferad Aruc
Џенифер Лоренс изјави дека не ѝ се допаѓа кога има секс, бидејќи стравува декa ќе ѝ бидат пренесени сексуално преносливи болести. 27 годишната ѕвезда, која...
ЗАБАВА

Поради нејзините украдени експлицитни фотографии горел интернетот, а сега се соблекла и го покажала телото во новиот филм

Ferad Aruc
Џенифер Лоренс решила да се соблече гола за потребите на новото остварување – “Red Sparrow”. На почетокот на септември 2014. година, целиот свет гледал во...
Uncategorized

НЕ ЗНАЕШЕ ШТО СО СЕБЕ: Позната актерка мртва-пијана се „фрли“ на шипка за стриптиз (ВИДЕО)

admin
За нејзина несреќа, некој успеал да ја сними бурната вечер Една од најплатените холивудски актерки, Џенифер Лоренс, за време на прославата на роденденот на една...