vesti24.mk

Tag : Џереми Микс

ЗАБАВА

(ФОТО) Богата е, но не му е рамна: Секси затвореникот има пластична девојка (ФОТО)

Ferad Aruc
Затворската фотографија му донесе светска слава, но и богата кариера. Откако излезе од затвор, синоокиот затвореник Џереми Микс (33) стана манекен, и тоа добро платен....