vesti24.mk

Tag : Џесика Бил

ЗАБАВА

Тие повторно го освоија црвениот тепих: Дали ова е најубавиот холивудски пар?

Ferad Aruc
Музичко-актерскиот пар кој го сочинуваат актерката Џесика Бил и пејачот Џастин Тимберлејк секогаш привлекува големо внимание на црвениот тепих, а тоа не било поинаку ниту...