vesti24.mk

Tag : џесика

ЗАБАВА

(ФОТО+18) Памела Андерсон оди во историјата, Џесика е секс-симболот на оваа ера!

Ivana
Канадската актерка и секс симбол Памела Андерсон успеа да постави своевиден рекорд, појавувајќи се во списанието „Playboy“ цели 14 пати. За првпат ѕвездата од „Спасувачи...