vesti24.mk

Tag : џеси лингард

СВЕТ

Секс скандал во Новата година: Фудбалерот на Манчестер ја изневерил девојката, а друштво му правеле овие фудбалери (ФОТО)

Ferad Aruc
Фудбалерот на Манчестер Јунајтед новата 2018 година ја започна со проблеми, иако минатата 2017 година ја заврши повеќе од успешна на професионален план. Само ден...