vesti24.mk

Tag : Џеф Оверс

ЗАБАВА

ФОТО: Фотографирал бранови и во нив се појавил ликот на познатиот бог на морето

admin
Фотографот на Би-Би-Си, Џеф Оверс овековечил момент при удар на бран во пристаниште. Според пишувањата, на фотографијата се покажало лицето на римскиот бог на морето,...