vesti24.mk

Tag : Џејми Ланистер

Uncategorized

Главните ликови од „Игра на престолите“ подготвени за зимата

admin
Телевизиската мрежа ХБО петстави ново промотивно видео, кое открива некои интересни детали на седмата сезона на популарната серија „Игра на тронови“, чие емитување почнува на...