vesti24.mk

Tag : Џејмс Камерон

ЗАБАВА

Режисерот на Титаник конечно откри зошто Роуз не ја подели вратата со Џек кога потона бродот

admin
Режисерот на Титаник, Џејмс Камерон конечно откри зошто Роуз не ја подели вратата со која пловеше во океанот со Џек откако бродот потона. Имено, обожавателите...