vesti24.mk

Tag : Џејмс Корден

ЗАБАВА

Нејзината омраза е непресушна: Хилари на доделувањата на Греми наградите читала делови од книгата во која се “плука” по Трамп

Ferad Aruc
Поранешната демократска кандидатка на претседателските избори во САД во 2016-тата година, Хилари Клинтон, се појавила на доделувањата на Греми наградите во Њујорк во политичкиот сегмент,...