vesti24.mk

Tag : Џејмс Логан

ЗАБАВА

Професор гостувал во утринска програма, но луѓето гледале само во неговите панталони – еве зошто

admin
Професорот Џејмс Логан се појавил во британската утринска емисија „This Morning Show“ за да зборува за обука на кучињата за да научат да детектираат Ковид-19,...