vesti24.mk

Tag : Џејмс Паркер

ЗАБАВА

Повторно ги поместува границите: Поп-дивата сама на себе ќе си купи веренички прстен

Ferad Aruc
Откако се раздели со милијардерот Џејмс Паркер (50), Мараја Кери (47) малку се опушти кога е во прашање нејзината кариера, но и во областа на...