vesti24.mk

Tag : Џејн Сејмур

ЖИВОТ

Природна убавина на глумицата откри кои се тајните за нејзината младоликост

Ferad Aruc
Познатата глумица Џејн Сејмур, неодамна се фотографираше за магазинот “Плејбој”, па открила на кој начин успеала да ја одржи својата форма и младоликост. Во интервјуто...