vesti24.mk

Tag : Џејсон Гливи

ЗАБАВА

НЛО прелетал покрај спасувачки хеликоптер во Франција?

Ferad Aruc
Неидентификуван летечки објект бил снимен како лета над францускиот брег и минува покрај спасувачките хеликоптер. Неверојатната снимка која настанала во 2014. година, станала вирална последните...