vesti24.mk

Tag : Џејсон Френсис

ЗАБАВА

Нивната љубов заврши трагично: Славниот рагбист почина во сообраќајка, па девојка му беше пронајдена без знаци на живот

admin
Поранешниот рагбист Џејсон Френсис (29) го удрил автомобил близу куќата во која живеел со партнерката Елис Робинсон во кватот Скарборо во Перт, пренесе Би Би...