vesti24.mk

Tag : Џеј Зи

Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се...
ЗАБАВА

Пејачката замешала на сцена со својата сестра, па двете паднале на земја

Ferad Aruc
Пејачката уште еднаш го запалила интернетот, но овој пат малку поинаку од обично… Бијонсе во саботата навечер повторно настапила на Коачела, а како гостин ја...
ЖИВОТ

Моќни и гламурозни: Бијонсе и Џеј Зи во центарот на вниманието на забавите по повод Греми наградите

Ferad Aruc
Во пресрет на доделувањето на Греми наградите, секоја година компанијата на Џеј Зи, Рок Нејшн (Roc Nation) организира забава со најголемите музички ѕвезди само на...