vesti24.mk

Tag : џеј кру

ЗАБАВА

Корона-криза: „Џеј Кру“ пријави банкрот

admin
Американската модна куќа „Џеј Кру“ веќе подолго време се бореше со финансиски проблеми, но очигледно, корона-кризата беше крајниот удар за нив и сопствениците пријавија банкрот....