vesti24.mk

Tag : Џеј Ло

ЗАБАВА

(ФОТО+ВИДЕО) Најсексапилната Aлбанка „одлепи“ кога го виде жешкото селфи после тренинг на Џеј Ло, па ѝ испрати порака од теретаната

Ferad Aruc
Рита Ора, пејачката со албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавено по завршувањето на тренингот. Затоа Рита...
ЗАБАВА

Телото на Џеј Ло ‘обложено’ со бела тоалета, рецепт за повеќе од 2,4 милиони лајкови

Ferad Aruc
Најновите шоу-биз фотографии за кои наголемо се зборува, пристигнуваат од поп дивата Џенифер Лопез ака Џеј Ло. Таа своите фанови ги почестила со навистина ‘вреден...