vesti24.mk

Tag : џеј

ЗАБАВА

Наместо достоинствено да го испратат, се истепале: Инцидент на собирот во чест на Џеј (ВИДЕО)

admin
Џеј Рамадановски беше погребан вчера, а доцна синоќа негивите пријатели од Дорќол решија да му одадат почит на посебен начин. Неговата желба била кога ќе...