vesti24.mk

Tag : Џими Кимел

ЗАБАВА

Ова не смееше да го прави додека беше прва дама: Џими Кимел ја предизвика Мишел Обама (ВИДЕО)

admin
Додека беше прва дама на САД, очекувано Мишел Обама морала да биде внимателна што и како кажува, но сега ужива во слободата како „обичен човек“....
ЗАБАВА

Ким Кардашијан се пофали со тенкиот струк во тесни хеланки и минијатурен топ

Ferad Aruc
Ким Кардашијан гостувала во емисијата на Џими Кимел за која одлучила да облече црн аутфит. Таа во последните неколку дена често носи вакви дневни комбинации,...
ВЕСТИ ЗАБАВА СВЕТ

Скандалозна снимка: Комичарот обвинет за сексуално вознемирување, ја допира Иванка Трамп на сред емисија

Ferad Aruc
Веста дека американскиот комичар Енди Дик е обвинет за напастување на жени во април оваа година, не ја изненадила многу американската јавност. Но, снимката од...