vesti24.mk

Tag : џими корона

ЗАБАВА

ФОТО: Добил син, а никој не му верувал како се презива – „Секогаш мора да покажам документ за идентификација“

admin
-Луѓето мислат дека се шегувам кога ќе им се претставам, па каде и да одам морам да имам документ како доказ за идентитетот, се пожали...