vesti24.mk

Tag : џиновски

ЗАБАВА

Tелото му е колку дланка и прави огромна бука: Момче здогледало џиновски пајак кој се обидува да влезе кај него во дневна (ФОТО)

admin
Поголемиот број од луѓето има страв од пајаци, па дури и оние најмалите. Меѓутоа прашање е како би реагирале доколку пред очи ви се појави...