vesti24.mk

Tag : џип

ВЕСТИ

НОВА ТРАГЕДИЈА: Почина и второто младо момче по сообраќајната несреќа на мотоцикл и џип

admin
Почина и второто момче од вчерашната тешка сообраќајка во Кавадарци, родено 1991 година, откако претходно почина момче родено 1994 година. Двете момчиња се возеле на...
ЗАБАВА

Полн џип девојки лумпуваа низ центарот на градот- а кога ќе видите што превезуваа во багажникот има да посакате да сте таму (ВИДЕО)

admin
На Јутјуб осамна видео снимка на која се гледа како четири девојки во луксузен џип со швајцарски регистарски таблички возат нешто несекојдневно во нивниот багажник...