vesti24.mk

Tag : џихан

ЗАБАВА

(ФОТО) Ист како него: Ова е вистинскиот син на Џихан од „Парампарче“

admin
Неодамна на ТВ Сител започна да се емитува третата сезона од турската хит драма „Парампарче“, а уште на почетокот на возбудата и неочекуваното им нема...