vesti24.mk

Tag : Џиџи Ву

ЗАБАВА

Авантурата ја чинеше живот: Славната девојка од Инстаграм премрзна до смрт

admin
Ву имала голем број на фанови на Инстаграм и Фејсбук, каде објавувала фотографии од своите авантури. Жената од Тајван позната по тоа што се искачувала...