vesti24.mk

Tag : Џиџи Датоме

Uncategorized

Џиџи со солзи во очите се прости од својата коса: Антиќ го потсрижи кошаркарот по освојувањето на европската титула (ВИДЕО)

admin
Европската титула сигурно ќе ја памети Италијанецот Џиџи Датоме, препознатлив по долгата коса. По доделувањето на титулите нашиот Перо Антиќ ја истрижа долгата коса на...