vesti24.mk

Tag : Џована Антонели

ЗАБАВА

Сите гледавме Жаде – се омажи за партнерот од серијата, па се разведе, а денес изгледа вака

admin
Бразилската актерка Џована Антонели ја воодушеви публиката со улогата во популарната серија „Клон“, која кај нас беше преведена како „Забранета љубов“. Дури и оние кои...