vesti24.mk

Tag : Џон Кинг

ЗАБАВА

Водител на Си-ен-ен спиел 6,5 часа во три дена поради изборите

admin
Мајсторот на Си-ен-ен за изборни мапи, Џон Кинг спиел само 6,5 часа во три дена поради изборите во САД, кои сѐ уште немаат завршница и...