vesti24.mk

Tag : Џон Јовановиќ

ЖИВОТ

Ќерката на Доктор Оз подели инспиративна слика по породувањето (ФОТО)

Ferad Aruc
Ќерката на познатиот доктор Оз неодамна стана мајка по трети пат, но сега таа се соочува со потешкотии во однос на нејзиното тело што го...