vesti24.mk

Tag : џордан

ЗАБАВА

ФОТО: Првите „џорданки“ продадени за сума од над половина милион долари

admin
Првите патики на кошаркарската легенда Мајкл Џордан, кои ги носел во дебитантската сезона во 1985 година беа продадени за неверојатни над половина милион долари. Славните...