vesti24.mk

Tag : Џорџа Траеберт

ЗАБАВА

Има Даунов синдром и на само 14 години е успешна манекенка: Нејзиното животно мото мора сите да го применувате

admin
14-годишната Џорџа Траеберт од Бразил станала модел откако нејзината мајка објави фотографија на социјалните мрежи. Навистина, такви работи често се случуваат, меѓутоа Џорџа не е...