vesti24.mk

Tag : Џорџина Родригез

ЖИВОТ

Колку заработуваат девојките на фудбалерите само од фотографирање?

Ferad Aruc
И додека нивните избраници се натпреваруваат во тоа кој ќе постигне повеќе голови, ќе подели повеќе асистенции, или ќе создаде повеќе шанси, ќе одбрани повеќе...
Uncategorized

Кристијано Роналдо со девојката Џорџина Родригез на романтичен одмор

admin
Кристијано Роналдо се релаксираше покрај базен во најлуксузниот ресорт на Ибица со неговата 23 годишна девојка Џорџина Родригез. Судејки по сликите можеме да заклучиме дека...