vesti24.mk

Tag : Џорџина

Uncategorized ЗАБАВА

Семеен одмор пред финалниот натпревар: Кристијано Роналдо со девојката и малиот син ужива на Ибица Семеен одмор: Кристијано Роналдо со девојката Џорџина и малиот син ужива на Ибица

admin
Кристијано Роналдо деновиве ужива со Џорџина Родригез и малиот син на Ибица. 33-годишниот фудбалер беше фотографиран од папараците додека ја прегрнуваше својата девојка и заедно...