vesti24.mk

Tag : џорџи березиани

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Го пронајде своето куче после три години: Кога го викна по име, се случи нешто преубаво

admin
62 годишниот Џорџи Березиани од Тбилиси во Грузија мислел дека засекогаш го изгубил своето куче Хорхе. Три години го барал, го облепил градот со плакати...