vesti24.mk

Tag : Џорџ Мидлтон

ЗАБАВА

НА ЛЕСЕН И ЕДНОСТАВЕН НАЧИН: Успеал да стопи цели 96 килограми и денеска изгледа фантастично (ФОТО)

admin
Џорџ Мидлтон (31) од Хемпшир во Југоисточна Англија успеал да ослаби цели 96 килограми, и тоа само на еден и еднинствен начин. Изморен од негативните...